Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To spotkanie już miało miejsce.

Zapraszamy na lutowe Spotkanie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych,
które odbędzie się w dniu 20 lutego o godz. 19.00
w  Młyńska12 w Poznaniu przy ul. Młyńskiej 12.

Temat: Od Business Storytelling do Visual Storytelling
Prelegentka: dr Monika Górska

Masz czasem wrażenie, że gdyby tylko w kilku zdaniach udało Ci się pokazać pełną wartość tego, co masz do zaoferowania, to klienci sami by zapragnęli to kupić?

Gdyby tylko klienci i współpracownicy dostrzegli Twoją pasję, zaangażowanie i wartości, którymi się kierujesz, to sami by chcieli z Tobą współpracować, nie pytając o rabat?

Jeśli obserwujesz zmiany w trendach marketingowych, to pewnie już widzisz, że wszystko, co obecnie skuteczne, opiera się na storytellingu! I na tej formie komunikacji skupimy się na najbliższym Spotkaniu KKP.

Dr Monika Górska, podczas wspólnej rozmowy, dokładnie wyjaśni, jak je stosować business storytelling. Dowiemy się jak przy  pomocy obrazów, animacji, gier, filmów video, zdjęcia zwiększyć marketingowy zasięg oddziaływania.

To Ty tworzysz własną historię i decydujesz, w jakim kierunku się potoczy. Czy będzie to marketingowy dramat, czy inspirująca opowieść ze szczęśliwym zakończeniem! Zacznij od dzisiaj!

Dr Monika Górska. Reżyser, wykładowca, autor, mentor, twórca Mistrzowskiej Szkoły Storytellingu Biznesowego online.

Storytellingu uczy od zawsze. Wie, jak w najkrótszym czasie przekazać maksimum praktycznej wiedzy. Oprócz doświadczenia biznesowego jako jedyna na polskim rynku ma autentyczne przygotowanie merytoryczne, bo jest reżyserem i scenarzystą setki filmów, z ponad 26-letnim doświadczeniem i z cennymi nagrodami na festiwalach na całym świecie. Dlaczego to ważne? Bo dla niej storytelling to nie kilka prostych marketingowych schematów i historyjek, lecz przede wszystkim unikatowa umiejętność wydobywania na światło autentycznych, ludzkich historii i ich interesującego opowiadania. Wśród jej klientów są zarządzający i pracownicy takich firm jak: Amica, ENEA, MPK, IMS Group, Raben Transport, Skanska, VOX, BALMA, TEB Akademia, Proart TV, TVP, WTK,Gazeta Wyborcza. Nazywają ją dr Story. Bardzo lubi tę nutkę zaskoczenia, kiedy jej klienci piszą w mailach: „Moniko, ten storytelling naprawdę działa!”

Dla miłośników opowieści prezent: e-book Sprzedaż Bez Sprzedaży. STORYTELLING OD PODSTAW pobierz na https://monikagorska.com/-jak-zwiekszyc-sprzedaz

W programie:
–prelekcja na najwyższym merytorycznym poziomie
– Networking z kobietami biznesu
– loteria wizytówkowa i upominki od Patnerów KKP
– poczęstunek
– wspaniała atmosfera i bezcenne nowe relacje

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona,
decyduje kolejność wpłat.
Przewidywany czas spotkania ok. 4 h.
Opłata 123 zł brutto.

Zapraszamy serdecznie!